Wiza Law Firm

Kancelaria Adwokacka Wiza Law Firm świadcząca międzynarodowe usługi prawne.

Klient: Wiza Law Firm

Rok: 2020 – 2022

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Zaprojektowaliśmy logo dla Wiza Law Firm wraz z materiałami identyfikacji wizualnej m.in.: księga identyfikacji wizualnej, wizytówki, koperty, papier firmowy oraz teczki firmowe. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową. Logo Wiza Law Firm składa się ze sygnetu oraz logotypu. Sygnet jest połączeniem dwóch elementów symbolizujących międzynarodowość, prawo, sprawiedliwość – globus oraz pióro sprawiedliwości.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD