Nasza

oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu całościowych identyfikacji wizualnych, logo, logotypów, grafice użytkowej i stron internetowych.

Branding

Zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym brandingiem oraz rebrandingiem marki. Takie elementy brandingu jak logo, system identyfikacji wizualnej dostarczają Klientom pozytywnego pierwszego wrażenia o marce czy produkcie.

Strony internetowe

Zajmujemy się projektowaniem użytecznych stron internetowych. Strona która będzie codziennie pracować dla Twojego biznesu. Dbamy o oprawę graficzną od początku do końca, ale podczas procesu projektowania strony, nie zapominamy o użyteczności strony.

Ilustracje i fotomontaż

Tworzymy ilustracje do książek, na potrzeby reklamy, ilustracje edukacyjne, web ilustracje i inne, a także zajmujemy się obróbką zdjęć i fotomontażem. Tego typu grafiki mają na celu rozbudzać uczucia i zmysły. Często też pomaga ocieplić wizerunek marki i produkty.

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Cierpliwość i rzadko spotykane wyczucie estetyki u Pani Veroniki to z pewnością spore atuty. Jeśli tylko będzie taka potrzeba z pewnością skorzystam z jej usług jeszcze raz. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Gerard Grech
Grupa Poduszka

Stwórzmy razem coś niesamowitego