Studio graficzne

Ilustracje i fotomontaż

Tworzymy ilustracje do książek, na potrzeby reklamy, ilustracje edukacyjne, web ilustracje i inne, a także zajmujemy się obróbką zdjęć i fotomontażem.

Dzięki ilustracji reklamowej, rysunku czy fotomontażu szybko zdobędziesz uwagę odbiorcy i wzbudzisz emocje. Ten typ reklamy jest bardzo lubiany przez widza. Ilustracje i fotomontaże doskonale się sprawdzają na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. Reklama trafia do bardzo szerokiego spektrum odbiorców – nie ma tutaj granicy wiekowej. Tego typu grafiki mają na celu rozbudzać uczucia i zmysły. Często też pomaga ocieplić wizerunek marki i produkty.

Wzbogać swoją ofertę firmową oryginalną ilustracją.

Studio graficzne

Opinie Klientów

Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD
Z ogromną przyjemnością korzystałam z profesjonalnej pracy firmy VEKSDESIGN. Natychmiastowy kontakt, przyjazna wymiana mailowa oraz szybki termin realizacji moich projektów, to powody dla których będę polecać i korzystać z umiejętności P. Veroniki w razie potrzeby.
Olga Ziemann
Silk Epoque

Stwórzmy razem coś niesamowitego