Studio graficzne

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu całościowych identyfikacji wizualnych, logo, logotypów, grafice użytkowej i stron internetowych.

Nasze studio graficzne znajduję się w Gdyni. VEKSDESIGN powstało w 2017 roku. Od tamtego czasu tworzymy logo, identyfikacje wizualne, key visuale, strony internetowe, ilustracje i fotomontaże. Każdy projekt tworzymy i wyceniamy indywidualnie.

Kochamy to co robimy – projektujemy z pasją. Dlatego zwracamy dużą uwagę na każdy szczegół, by znaleźć najbardziej estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Bardzo ważny dla nas jest dialog z Klientem, bez tego nie znajdziemy optymalnego rozwiązania.

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Współpraca z VEKSDESIGN jest bardzo przyjemną częścią mojej codziennej pracy. Warta odnotowania jest rzeczywista troska o klienta oraz bardzo szybki czas realizacji projektów graficznych. Rekomenduję VEKSDESIGN jako rzetelnego partnera, w szczególności w zakresie obsługi graficznej dotyczącej mediów społecznościowych.
Kamil Sławiński
Właściciel WAYSTAR
Z ogromną przyjemnością korzystałam z profesjonalnej pracy firmy VEKSDESIGN. Natychmiastowy kontakt, przyjazna wymiana mailowa oraz szybki termin realizacji moich projektów, to powody dla których będę polecać i korzystać z umiejętności P. Veroniki w razie potrzeby.
Olga Ziemann
Silk Epoque
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Współpraca z VEKSDESIGN to bardzo udana współpraca. Szybkość działania, świetne pomysły, bardzo szybki i sprawny kontakt. Otwartość na moje sugestie i pełne zrozumienie poszukiwania idealnego logo. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję Pani Veroniko i na pewno do usłyszenia w przyszłości.
Marzena Gross
Travel4Heart Podróże z Duszą
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD
It’s a matter of fact that a company is as good as its products and services but the public appearance is an important ingredient on the way to success. The reason for contacting Veksdesign was to ask them to create a new artwork to emphasize our company`s corporate identity, creating a new logo design and templates for all our business documents. We believe that Veksdesign has fully matched our expectations to create a visual link between the roots and the current services of our company.
Igor Cernitori
Geschäftsführer MMC Beleuchtungstechnik GmbH
Profesjonalna obsługa. Bardzo kreatywne pomysły. Terminowość. Polecam!
Oliwia Wiza
Wiza Law Firm
Cierpliwość i rzadko spotykane wyczucie estetyki u Pani Veroniki to z pewnością spore atuty. Jeśli tylko będzie taka potrzeba z pewnością skorzystam z jej usług jeszcze raz. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Gerard Grech
Grupa Poduszka
I am completely overwhelmed by this service. Money well spent creating my business logo and business cards. Professional, creative, responsive and great price. 100% be using again, highly recommended designer.
Magda Riedl
PhotoExpert
Veksdesign wykazuje się dużą kreatywnością oraz elastycznym podejściem do klienta. Oferowane rozwiązania są wykonane z wysokim poczuciem estetyki, a także zaadaptowane do trendów panujących na rynku. Duża sumienność oraz szybki czas dostarczenia projektów zaowocowały nawiązaniem długofalowej współpracy.
Greta Sawicka
Product Manager, Grupa Marketingowa TAI

Nasi Klienci

Mieliśmy przyjemność pracować m.in. z:

Stwórzmy razem coś niesamowitego