Smart Arena

Marka Smart Arena – innowacyjne systemy oświetlenia LED dla obiektów sportowych, tenisowych, teatralnych, eventowych, architektury i przemysłu.

Branża: Innowacyjne systemy oświetlenia LED

Zakres prac: Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Rok: 2022

Zaprojektowaliśmy ulotki produktowe oraz stronę internetową dla Smart Arena – innowacyjnej oprawy ledowej dla obiektów sportowych, stadionów, aren, a także hal wystawienniczych i obiektów wielofunkcyjnych. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnego i atrakcyjnego wizualnie layout’u, który podkreśli zalety zastosowanej technologii i możliwości techniczne tej nowatorskiej oprawy ledowej. Zakres prac obejmował zaprojektowanie, wdrożenie oraz uruchomienie strony internetowej. Strona została wykonana w dwóch wersjach językowych: DE oraz EN. Zapraszamy do odwiedzenia strony pod adresem smart-arena.com

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD