Saltonatural

Producent kosmetyków naturalnych

Branża: Kosmetyczna | Beauty

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna

Rok: 2020

Propozycja redesignu logo dla producenta kosmetyków naturalnych – saltonatural. Ich misją jest wytwarzanie ręcznie robionych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków, wykorzystując naturalne składniki bez sztucznych substancji.

Stare logo w jakimś stopniu odzwierciedlało tę misję, dlatego postanowiliśmy zachować motyw logo (salto = skok = żaba i liście = połączenie z naturą) i przeprojektować go za pomocą techniki negative space, dzięki temu logo będzie bardziej efektowne i zwróci większą uwagę na naturalny aspekt tych kosmetyków, który jest ich głównym motywem. A dodatkowo sprawi, że logo będzie nadawać się do druku na opakowaniach, etykietach itp. 

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD