pewne.it

Kompleksowe rozwiązania z zakresu IT

Branża: IT

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Rok: 2021-2022

Projekt składał się z kilku etapów: zaprojektowanie logo, całościowej identyfikacji wizualnej firmy oraz zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej. Firma pewne.it jest integratorem IT, oferuje rozwiązania komercyjne oraz open source, naszym zadaniem było stworzenie logo które będzie nowoczesne, ponadczasowe, przy tym eleganckie. Materiały identyfikacji wizualnej firmy – każdy z nich został zaprojektowany zgodnie z opracowanym przewodnim motywem graficznym marki, który nadaje komunikacyjną spójność wizerunku marki we wszystkich zaprojektowanych materiałach identyfikacji oraz stronie www.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD