Nova Development

Prężna działająca firma na rynku budowlanym od wielu lat. Firma ukierunkowana na realizację zamówień indywidualnych, rodzinnych jak i większych, nowoczesnych inwestycji.

Branża: Nieruchomości

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Rok: 2019-2020

Stworzyliśmy całkowity rebranding firmy Nova Development. W skład rebrandingu wchodziło logo, identyfikacja oraz strona www. Przy tworzeniu identyfikacji wizualnej dla firmy Nova Development kierowaliśmy się przede wszystkim tym, że nowy wizerunek miał odzwierciedlać najważniejsze cechy firmy: doświadczenie, fachowość, nowoczesność, komfortowość, bezpieczeństwo. Strona internetowa dla Nova Development została zaprojektowana w kolorach oraz w stylu nowej identyfikacji. Zależało nam by nowa strona była nowoczesna, oryginalna, ale również łatwa w obsłudze. Forma oraz wygląd strony zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu.

Odtwórz wideo

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD