Studio graficzne

Strony internetowe

Zajmujemy się projektowaniem użytecznych stron internetowych. Strona która będzie codziennie pracować dla Twojego biznesu.

Doradzamy i pomagamy aby strona www spełniała funkcje które pomogą w biznesie. Dobra strona internetowa powinna informować o najważniejszych usługach, sprzedawać – kierować klienta do zakupu produktu, dawać szybkie informacje do bezpośredniego kontaktu. Dbamy o oprawę graficzną od początku do końca, ale podczas procesu projektowania strony, nie zapominamy o użyteczności strony.

Strona internetowa to wizytówka firmy i jest pierwszą rzeczą, którą sprawdzi Twój klient – pozostaw po sobie dobre pierwsze wrażenie.

Wizytówka

To prosta strona www z autorskim projektem graficznym. Strona “wizytówka” dedykowana jest mikro firmom, którym wystarczy podstawowa informacja o działalności i ofercie. Strona daje możliwości dalszej rozbudowy.

Strona wizerunkowa

Szczególnie nastawiona na atrakcyjną prezentację. Idealna dla małej firmy lub promocji produktu. Strona zawiera efekty specjalne, animacje, designerski wygląd.

Landing Page

Projektujemy pod kątem pozyskiwania leadów. Atrakcyjność, użyteczność, skuteczność, konwersja. Strona głównie pod kampanie reklamowe, ale również strona www danej marki, produktu lub usługi.

Strona firmowa

Strona firmowa to bardzo popularne rozwiązanie. Spora ilość modułów, atrakcyjny wygląd, atrakcyjna prezentacja firmy, możliwość dalszej rozbudowy. Oferta dla małych i średnich firm.

Proces tworzenia
strony internetowej

Briefing

Pierwszym etapem jest identyfikacja i analiza. Wypełnienie briefu, a nastepnie rozmowa online lub telefoniczna. To pomoże nam znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Umowa

Po rozmowie przedstawimy Tobie oficjalną ofertę cenową, zakres oraz termin realizacji. Następnym krokiem po akceptacji oferty jest podpisanie umowy.

Makieta strony

Na tym etapie tworzymy makietę strony zaczynając od makiety low fidelity. Przedstawiamy Tobie końcową makietę high fidelity.

Wstępny projekt strony

Po akceptacji makiety, zaczynamy proces projektowania wyglądu strony. We wstępnym projekcie projektujemy do trzech widoków, by móc później sprawniej nanieść zmiany w nasz projekt. Projektujemy wstępne autorskie ikonki, ilustracje, obrabiamy zdjęcia, wprowadzamy treści. 

Końcowy projekt strony

Po akceptacji wyglądu wstępnych widoków, projektujemy pozostałe podstrony i elementy na stronę. Następnie prezentujemy Tobie końcowy projekt i ewentualnie nanosimy zmiany.

Wdrożenie i testowanie strony

Po akceptacji końcowego projektu zaczynamy wdrożenie na CMS (WordPress). Następnie testujemy stronę i ewentualnie wprowadzamy korekty i brakujące informacje.

Finalizowanie i przekazanie praw majątkowych

Stwórzmy razem coś niesamowitego