PhotoExpert

Firma która została założona przez pasjonatów fotografii. Usługi PhotoExpert są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, od imprez firmowych po zdjęcia do mediów społecznościowych, kreatywne portrety rodzinne i portrety zwierząt domowych.

Klient: PhotoExpert

Rok: 2021

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna

Mieliśmy ogromną przyjemność zaprojektować logo oraz identyfikację wizualną dla PhotoExpert. W skład identyfikacji wchodziło: opracowanie podstawowej księgi znaku, zaprojektowanie wizytówek oraz materiałów promocyjnych na social media. Logo PhotoExpert składa się ze sygnetu i logotypu. Sygnet to połączenie aparatu fotograficznego z literami „P” i „E”.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD