O nas

VEKSDESIGN STUDIO GRAFICZNE

Specjalizujemy się w projektowaniu całościowych identyfikacji wizualnych, logo, logotypów, grafice użytkowej i stron internetowych.

Nasze studio graficzne znajduję się w Gdyni. VEKSDESIGN powstało w 2017 roku. Od tamtego czasu tworzymy logo, identyfikacje wizualne, key visuale, strony internetowe, ilustracje i fotomontaże. Każdy projekt tworzymy i wyceniamy indywidualnie.

Kochamy to co robimy – projektujemy z pasją. Dlatego zwracamy dużą uwagę na każdy szczegół, by znaleźć najbardziej estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Bardzo ważny dla nas jest dialog z Klientem, bez tego nie znajdziemy optymalnego rozwiązania.

Co robimy

Referencje od naszych Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Współpraca z VEKSDESIGN jest bardzo przyjemną częścią mojej codziennej pracy. Warta odnotowania jest rzeczywista troska o klienta oraz bardzo szybki czas realizacji projektów graficznych. Rekomenduję VEKSDESIGN jako rzetelnego partnera, w szczególności w zakresie obsługi graficznej dotyczącej mediów społecznościowych.
Kamil Sławiński
Właściciel WAYSTAR
Z ogromną przyjemnością korzystałam z profesjonalnej pracy firmy VEKSDESIGN. Natychmiastowy kontakt, przyjazna wymiana mailowa oraz szybki termin realizacji moich projektów, to powody dla których będę polecać i korzystać z umiejętności P. Veroniki w razie potrzeby.
Olga Ziemann
Silk Epoque
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Współpraca z VEKSDESIGN to bardzo udana współpraca. Szybkość działania, świetne pomysły, bardzo szybki i sprawny kontakt. Otwartość na moje sugestie i pełne zrozumienie poszukiwania idealnego logo. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję Pani Veroniko i na pewno do usłyszenia w przyszłości.
Marzena Gross
Travel4Heart Podróże z Duszą
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse

Mieliśmy przyjemność pracować m.in. z: