La Grâce

Gabinet kosmetyczny La Grâce istnieje od 2006 roku. Właścicielka gabinetu Justyna Szymańska dba o to, by czas spędzony w gabinecie upływał w przyjaznej atmosferze, w zaufaniu do jej wieloletniego doświadczenia, a rezultat satysfakcjonował najbardziej wymagającego Klienta. Wychodząc na wprost oczekiwaniom Klientów proponuje spersonalizowany program zabiegów.

Klient: Gabinet kosmetyczny La Grâce

Rok: 2020

Zakres prac: Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Strona internetowa dla La Grâce została stworzona w nowoczesnym, kobiecym stylu. Zależało nam by strona wyróżniała się na tle konkurencji swoją elegancją, unikalnym rozwiązaniem graficznym. Również ważny był dla nas przekaz wizualny mówiący o fachowości i o jakości usług dostarczanych przez gabinet kosmetyczny La Grâce.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD