Grupa Poduszka

Grupa Poduszka to pierwsza i jedyna w Polsce partnerska grupa noclegowa dla obiektów noclegowych.

Klient: Grupa Poduszka

Rok: 2020

Zakres prac: Logo

Zostaliśmy poproszeni w 2020 roku o redesign logo dla Grupa Poduszka. Naszym zadaniem było stworzenie nowej wersji logo upraszczając go jak tylko to jest możliwe. Stare logo było zaprojektowane w stylu „cartoon”, duża ilość detalu i sama forma logo zdecydowanie wymagało uproszczenia i zarazem nadanie nowoczesnego stylu.

Logo zostało zaprojektowane w dwóch wersjach na życzenie Klienta – wersja ze samą obwódką „poduszki” oraz wersja wypełniona kolorem. Wraz z logo opracowaliśmy podstawową księgę znaku.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD