Grupa Konar

Grupa Konar jest firmą z branży budowlanej. Zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem posadzek przemysłowych z żywic (posadzki epoksydowe, poliuretanowe itp.) oraz posadzek betonowych. Zostaliśmy poproszeni o stworzenie logo oraz identyfikacji dla nowej firmy na rynku budowlanym.

Klient: Grupa Konar

Rok: 2019-2020

Zakres prac: Logo, Identyfikacja wizualna

Zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy do druku wizytówki, dwie wersje kopert, papier firmowy, teczki firmowe, kartki informacyjne.

Przed stworzeniem całej identyfikacji musieliśmy na początek opracować i stworzyć logo. Po dokładnej analizie wiedzieliśmy już co chcemy osiągnąć. Postawiliśmy na minimalizm i nowoczesność.

Jako sygnet zaprojektowaliśmy monogram, dzięki niemu logo nabrało poważnego, profesjonalnego wyglądu. Font użyty w logotypie balansuje całość logo.

Stwórzmy razem coś niesamowitego

Studio graficzne

Opinie Klientów

Bardzo długo szukałem odpowiedniego grafika i w końcu się udało! Prace na najwyższym poziomie, wszyscy podziwiają moje wizytówki i stronę WWW. Prace są niezwykle estetyczne, nowoczesne i odpowiednio dostosowane do grupy docelowej moich klientów. Rzetelna i fachowa współpraca.
Piotr Płotczyk
Właściciel PŁOTECH
Jestem stałym klientem VEKSDESIGN i wiem, że zawsze mogę liczyć na sprawną, kreatywną, profesjonalną i terminową współpracę. Veronica uważnie słucha i wyczuwa potrzeby swoich klientów oraz ich specyfiki branży. Polecam!
Karolina Ambarcumian
Właściciel Lion Apartments Sopot
Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, a także zaangażowanie, solidność oraz szybkie terminy realizacji, sprawiły, że współpraca z Panią Veroniką, to czysta przyjemność.
Grzegorz Miłkowski
Managing Director, ContentHouse
Z przyjemnością polecam p. Veronikę, która zaprojektowała nowe logo dla mojej działalności - nauczania języka niemieckiego i wykonała cały szereg innych pasujących do niego grafik, z których codziennie korzystam. Podziwiam profesjonalizm p. Veroniki i jej wyczucie tematu połączone ze znajomością aktualnych trendów graficznych. Nie jest to moja odosobniona opinia, podzielają ją tysiące odbiorców moich materiałów, które wyglądają teraz naprawdę świetnie.
Agnieszka Drummer
Metoda AD